Her finn de reglane for samanlagtpremiar


Utreking av jevnaste resultat skjer ved å nytte formelen for standardavvik. Informasjon om dette finn du på Wikipedia
100 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesFortunKnipenborgLeikangerSogndalHafslo
OddKolsrudBegnadalen SkyttarlagV650,4082350350349350350350
EinarRosnesHerdla SkyttarlagV650,7528346346345347346347
ErlingEriksenTysse SkyttarlagV650,8165345345345346346347
ErlingHauglandFana SkyttarlagV650,8165349350349350350348
TorZachariassenÅlfoten SkyttarlagV730,8165349347349348348349
ÅsneSkårTørvikbygd SkytterlagJ0,9832348349347347347349
DagMidthunVossestrandV731,0328347348348350349348
OddbjørnEggumSogndal SkyttarlagER1,0328348346348348347349
ArnoldHaugenFana SkyttarlagV731,0488349348350349347348
Trygve AalandTryggestadSunnylven SkyttarlagJ1,0488342344343344343345
Gabriel SYttriLeikanger SkyttarlagER1,2111347348346348349346
OlaVangenStranda SkyttarlagER1,2111350349348350348347
EgilGlomsetStranda SkyttarlagJ1,3292342345343343343341
BenedikteOppedalOppedal/Brekke SkyttarlagER1,3663348346344345346345
HeleneVikørenFarnes SkyttarlagER1,3784347350347348350349
200 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesFortunKnipenborgLeikangerSogndalHafslo
BjarneSandvikKnipenborg SkyttarlagV551,0328345344342344343344
RogerOttosenTingelstad Skytterlag51,1690343345343346344344
Tor GauteJøingsliLom og Skjåk Skytterlag51,2649346346344343346345
Jan ToreAarskogSundnes Skyttarlag41,4142341344342342340343
KnutBråthenKongsberg Skytterlag51,5492343342343345346345
Per RoarLillemoFjærland Skyttarlag51,5492335333333335332336
BårdHaugrosByneset Skytterlag51,7224334335333338336335
MatheasAmbLismarken Skytterlag51,8348343346348344346344
FrodeNævdalÅsane/Hordvik Skyttarlag51,9408338337340337342339
Ole ArildAaHyen Skyttarlag51,9408345341344346345342
Ådne Ø.SøylandGjesdal Skytterlag51,9664341339343339338338
DagSkårTørvikbygd Skytterlag51,9664342341338339341337
AudunKvandalRøldal Skyttarlag51,9748344347341343343343
NiclasØyeTørvikbygd Skytterlag52,1370338340337335338341
John OlavÅgotnesSartor Skyttarlag52,4221343347345343347341